10.05.2024 Výsledky z Biologické olympiády

V sekci Soutěže - Vědomostní jsou zveřejněny výsledky z krajského kola Biologické olympiády kat. C ze dne 9.5.2024

06.05.2024 Blížící se akce:

23.05. - Den s IZS............................... 31.05. - Volejbalové slavnosti ............ 04.06. - Nástrahy města .................... 08.06. - Pohádkový park ....................

24.04.2024 Výsledky z Biologické olympiády

V sekci Soutěže - Vědomostní jsou zveřejněny výsledky z okresního kola Biologické olympiády kat. D ze dne 22.4.2024

Jak se přihlásit na tábor? (manuál)

Jak se přihlásit na letní tábor DDM Mělník?

• Mám klientský účet

Pokud již máte u nás tzv. klientský účet (měl by mít každý, kdo se již účastnil nějakého ZÚ, tábora nebo některých akcí), pak je to jednoduché - v den spuštění (až bude v nabídce na webu DDM viditelné tlačítko "Chci se přihlásit on-line") se přihlaste do svého klientského účtu na Přihlášení (iddm.cz), rozklikněte nabídku "TÁBORY", vyberte tábor a vyplňte online přihlášku. Po jejím odeslání vyčkejte na její potvrzení. Pozor - automatický e-mail zasílaný ihned po odeslání online přihlášky je pouze potvrzením o tom, že vše proběhlo v pořádku. Potvrzení elektronické přihlášky společně s příkazem k úhradě zvolené částky (záloha či celá částka) Vám přijde na e-mail do 48 hodin. Současně se Vám také objeví přihláška ke stažení ve Vašem klientském účtu.

• Nemám klientský účet

Prvním krokem je založit si rodičovský klientský účet na: Přihlášení (iddm.cz) - funguje to podobně jako na e-shopu. Stačí zadat e-mail a zvolené heslo a následně potvrdit aktivační odkaz, který Vám na zadaný e-mail přijde. Následně již můžete vybírat tábory (je-li již aktivováno přihlašování a jsou-li již vidět v záložce "TÁBORY" ve Vašem klientském účtu). Po prvním přihlášení Vašeho dítěte/dětí už jejich jména a údaje budou zavedena ve Vašem klientském účtu a nebudete je již muset znovu všechny vyplňovat při dalším přihlášení na tábor/ZÚ/akci. Pak se již vyplňují pouze údaje, které se často mění - např. typ školy (MŠ, ZŠ...), samostatný odchod apod. Věrní účastníci našich akcí, kroužků či táborů jsou tedy tímto mírně zvýhodněni. Staňte se jimi také! :-)

• Pro všechny platí, že..

​- můžete si zvolit typ platby - pouze zálohu nebo celou částku; zvolenou částku je nutné uhradit do 14 dnů od obdržení potvrzení Vaší přihlášky
​- pokud chcete, aby za Vás tábor hradil zaměstnavatel (např. formou FKSP) nebo požadujete fakturaci poplatku, nezapomeňte to uvést v poznámce při přihlašování nebo nám tuto informaci zaslat neprodleně po odeslání elektronické přihlášky

​- nezapomeňte uvést veškeré zdravotní potíže, pravidelně užívané léky, lékařem nařízené diety apod.

- pomůže nám, když nahlásíte také, jestli je Vaše dítě plavec či neplavec